Firma P.H.U. “EL-MAR” działa na rynku od 2008 roku. Założycielem firmy jest Marcin Wnukiewicz – absolwent Politechniki Radomskiej. Dzięki zaangażowaniu Pracowników firma od samego początku przeżywa dynamiczny rozwój zarówno personalny jak i sprzętowy.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze kierowniczej Firma P.H.U. „EL-MAR” Marcin Wnukiewicz z sukcesami realizuje coraz ambitniejsze inwestycje nie tylko na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, ale także poza nim.

Firma posiada zaplecze własnych samochodów, specjalistycznych narzędzi i urządzeń, które gwarantują wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Dzięki nieustannej modernizacji wymianie sprzętu oraz maszyn, EL-MAR dostosowuje się do aktualnych i przyszłych wymagań rynku. Oferta firmy stale się poszerza między innymi w ostatnim czasie o świadczenie usług wykonywanych koparko-ładowarką i minikoparką.

P.H.U. „EL-MAR” zajmuje się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych. Wykonujemy instalacje dla indywidualnych inwestorów jak również firm. Zlecane prace wykonywane są terminowo, profesjonalnie oraz zgodnie ze sztuką budowlaną a także zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zapewniamy bardzo wysoki standard i bezawaryjność.

Naszym celem jest sprostanie wymaganiom klienta, aż do finalnego wykonania powierzonych nam prac.